V duelu Sparty s Liverpoolem očekávám souboj mladých sestav, myslí si Pěruška

Jaký fenomenální centr zaujal Jana Pěrušku a Martina Minhu o uplynulém víkendu v anglické Premier League? Co říkají na skvělou formu křídelníka Manchesteru City Phila Fodena? Jak se rodilo vítězství Fulhamu nad Manchesterem United? Do jakých cenových relací se může vyšplhat vstupenka na zápas Sparty proti Liverpoolu? Diskuze dospěla i k loučení legendárního brankáře Joe Harta. Pondělí na Radiožurnálu Sport znamená tradiční bilanci fotbalového dění v Anglii.

Fotbalisté Liverpoolu ve finále anglického Ligového poháru ve Wembley porazili Chelsea 1:0 po prodloužení. Jediný gól dal ve 118. minutě kapitán Virgil van Dijk. Soupeř pražské Sparty v nadcházejícím osmifinále Evropské ligy ovládl soutěž podesáté v historii a potvrdil pozici nejúspěšnějšího týmu.

I tento úspěch „Reds“ hodnotí experti Radiožurnálu Sport v dalším díle pořadu S mikrofonem do Anglie. Dejte si to s námi.